SGT520-10A T10AL250V
Extended
Manufacturer
SETsafe | SETfuse
MFR.Part #
SGT520-10A T10AL250V
JLCPCB Part #
C2997142
Package
D5xL20mm
Description
-55℃~+125℃ 100A@250VAC 10A 20mm 250V 250V 280 5mm Glass Tube Fuse D5xL20mm Disposable fuses ROHS