SCT520PT5A250V
MFR.Part #
SCT520PT5A250V
JLCPCB Part #
C22447831
Package
Plugin,D5.2xL20mm
Description
-55℃~+125℃ 10kA@250V 20mm 250V 250V 5.2mm 5A 75 Ceramic Tube Fuse Plugin,D5.2xL20mm Disposable fuses ROHS