SCF632H3.15A1000V
Extended
Manufacturer
SETsafe | SETfuse
MFR.Part #
SCF632H3.15A1000V
JLCPCB Part #
C49260701
Package
SMD,D6.4xL31.8mm
Description
-55℃~+125℃ 1kV 2 3.15A 31.8mm 50kA@1000VDC 6.4mm Ceramic Tube Fuse SMD,D6.4xL31.8mm Disposable fuses ROHS