SCT520PT1A250V
Extended
Manufacturer
SETsafe | SETfuse
MFR.Part #
SCT520PT1A250V
JLCPCB Part #
C22447825
Package
Plugin,D5.2xL20mm
Description
-55℃~+125℃ 10kA@250V 1A 2.2 20mm 250V 250V 5.2mm Ceramic Tube Fuse Plugin,D5.2xL20mm Disposable fuses ROHS