SMCJ30CA
Extended
Manufacturer
SETsafe | SETfuse
MFR.Part #
SMCJ30CA
JLCPCB Part #
C2996547
Package
DO-214AB
Description
-65℃~+150℃ 1 1.5kW@10/1000us 1uA 30V 31A@10/1000us 36.8V 48.4V Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 TVS DO-214AB ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS