SMDA15C-7.TBT
Extended
Manufacturer
SEMTECH
MFR.Part #
SMDA15C-7.TBT
JLCPCB Part #
C1975988
Package
SO-8
Description
10A@8/20us 15V 16.7V 24V 300W TVS SO-8 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS