SMDA15C-8.TBT
Extended
Manufacturer
SEMTECH
MFR.Part #
SMDA15C-8.TBT
JLCPCB Part #
C1973658
Package
SOIC-14
Description
-55℃~+125℃ 10A@8/20us 15V 16.7V 1uA 24V 300W 75pF 8 Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS SOIC-14 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS