SRDA3.3-4.TLT
Extended
Manufacturer
SEMTECH
MFR.Part #
SRDA3.3-4.TLT
JLCPCB Part #
C1976071
Package
SO-8
Description
-40℃~+85℃ 15V 1uA 25A@8/20us 3.3V 3.5V 4pF、8pF 500W Four channels IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS SO-8 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS