WW5JT5R10
MFR.Part #
WW5JT5R10
JLCPCB Part #
C2593852
Description
-55℃~+350℃ 5.1Ω 5W Wirewound Resistor ±5% ±50ppm/℃ 插件,D7.9xL22.2mm Through Hole Resistors ROHS