WW5JB5R10
MFR.Part #
WW5JB5R10
JLCPCB Part #
C7390429
Description
-55℃~+350℃ 5.1Ω 5W Wirewound Resistor ±5% ±50ppm/℃ 插件,D7.9xL22.2mm Through Hole Resistors ROHS