WW5JT5K10
MFR.Part #
WW5JT5K10
JLCPCB Part #
C2593933
Description
-55℃~+350℃ 5.1kΩ 5W Wirewound Resistor ±20ppm/℃ ±5% 插件,D7.9xL22.2mm Through Hole Resistors ROHS