WW5JT20R0
MFR.Part #
WW5JT20R0
JLCPCB Part #
C3578920
Description
-55℃~+350℃ 20Ω 5W Wirewound Resistor ±20ppm/℃ ±5% 插件,D7.9xL22.2mm Through Hole Resistors ROHS