WW5JT75R0
MFR.Part #
WW5JT75R0
JLCPCB Part #
C2593361
Description
-55℃~+350℃ 5W 75Ω Wirewound Resistor ±20ppm/℃ ±5% 插件,D7.9xL22.2mm Through Hole Resistors ROHS