WW5JT15K0
MFR.Part #
WW5JT15K0
JLCPCB Part #
C2593989
Description
-55℃~+350℃ 15kΩ 5W Wirewound Resistor ±20ppm/℃ ±5% 插件,D7.9xL22.2mm Through Hole Resistors ROHS