WW5JB15K0
MFR.Part #
WW5JB15K0
JLCPCB Part #
C6002233
Description
-55℃~+350℃ 15kΩ 5W Wirewound Resistor ±20ppm/℃ ±5% Plugin,D7.9xL22.2mm Through Hole Resistors ROHS