WW5JT15R0
MFR.Part #
WW5JT15R0
JLCPCB Part #
C3468409
Description
-55℃~+350℃ 15Ω 5W Wirewound Resistor ±20ppm/℃ ±5% 插件,D7.9xL22.2mm Through Hole Resistors ROHS