WW5JB68R0
MFR.Part #
WW5JB68R0
JLCPCB Part #
C7117843
Description
-55℃~+350℃ 5W 68Ω Wirewound Resistor ±20ppm/℃ ±5% Plugin,D7.9xL22.2mm Through Hole Resistors ROHS