WW3JT68R0
MFR.Part #
WW3JT68R0
JLCPCB Part #
C2593111
Description
-55℃~+350℃ 3W 68Ω Wirewound Resistor ±20ppm/℃ ±5% 插件,D4.8xL14.2mm Through Hole Resistors ROHS