WW5JB40R0
MFR.Part #
WW5JB40R0
JLCPCB Part #
C2646292
Description
-55℃~+350℃ 40Ω 5W Wirewound Resistor ±20ppm/℃ ±5% 插件,D7.9xL22.2mm Through Hole Resistors ROHS