RSMF2FT61R9
MFR.Part #
RSMF2FT61R9
JLCPCB Part #
C2591237
Description
-55℃~+235℃ 2W 61.9Ω Metal Oxide Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 插件,D4.5xL11mm Through Hole Resistors ROHS