WW5JB4R00
MFR.Part #
WW5JB4R00
JLCPCB Part #
C3479093
Description
-55℃~+350℃ 4Ω 5W Wirewound Resistor ±5% ±50ppm/℃ 插件,D7.9xL22.2mm Through Hole Resistors ROHS