WW5JB1R00
MFR.Part #
WW5JB1R00
JLCPCB Part #
C7117836
Description
-55℃~+350℃ 1Ω 5W Wirewound Resistor ±5% ±50ppm/℃ Plugin,D7.9xL22.2mm Through Hole Resistors ROHS