WW5FT10K0
Extended
Manufacturer
SEI(Stackpole Elec)
MFR.Part #
WW5FT10K0
JLCPCB Part #
C2593960
Package
Plugin,D7.9xL22.2mm
Description
-55℃~+350℃ 10kΩ 5W Wirewound Resistor ±1% ±20ppm/℃ 插件,D7.9xL22.2mm Through Hole Resistors ROHS