WW5FT20K0
MFR.Part #
WW5FT20K0
JLCPCB Part #
C2594050
Description
-55℃~+350℃ 20kΩ 5W Wirewound Resistor ±1% ±20ppm/℃ 插件,D7.9xL22.2mm Through Hole Resistors ROHS