WW3FB500R
MFR.Part #
WW3FB500R
JLCPCB Part #
C6002213
Description
-55℃~+350℃ 3W 500Ω Wirewound Resistor ±1% ±20ppm/℃ Plugin,D4.8xL14.2mm Through Hole Resistors ROHS