WW5FB560R
MFR.Part #
WW5FB560R
JLCPCB Part #
C7117833
Description
-55℃~+350℃ 560Ω 5W Wirewound Resistor ±1% ±20ppm/℃ Plugin,D7.9xL22.2mm Through Hole Resistors ROHS