MVM5JB20K0
MFR.Part #
MVM5JB20K0
JLCPCB Part #
C2646066
Package
Plugin,P=5mm
Description
-55℃~+155℃ 20kΩ 5W Metal Oxide Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 插件,P=5mm Through Hole Resistors ROHS