WW4JB47R0
MFR.Part #
WW4JB47R0
JLCPCB Part #
C2646149
Description
-55℃~+350℃ 47Ω 4W Wirewound Resistor ±20ppm/℃ ±5% 插件,D6.9xL17.8mm Through Hole Resistors ROHS