WW3JB47R0
MFR.Part #
WW3JB47R0
JLCPCB Part #
C2646115
Description
-55℃~+350℃ 3W 47Ω Wirewound Resistor ±20ppm/℃ ±5% 插件,D4.8xL14.2mm Through Hole Resistors ROHS