WW3JT5R10
MFR.Part #
WW3JT5R10
JLCPCB Part #
C2593922
Description
-55℃~+350℃ 3W 5.1Ω Wirewound Resistor ±5% ±50ppm/℃ 插件,D4.8xL14.2mm Through Hole Resistors ROHS