WW3JBR200
MFR.Part #
WW3JBR200
JLCPCB Part #
C2646290
Description
-55℃~+350℃ 200mΩ 3W Wirewound Resistor ±5% ±90ppm/℃ 插件,D4.8xL14.2mm Through Hole Resistors ROHS