WW3JBR150
MFR.Part #
WW3JBR150
JLCPCB Part #
C7414263
Description
-55℃~+350℃ 150mΩ 3W Wirewound Resistor ±5% ±90ppm/℃ 插件,D4.8xL14.2mm Through Hole Resistors ROHS