WW5JBR150
MFR.Part #
WW5JBR150
JLCPCB Part #
C6002249
Description
-55℃~+350℃ 150mΩ 5W Wirewound Resistor ±5% ±90ppm/℃ Plugin,D7.9xL22.2mm Through Hole Resistors ROHS