RNCF0805BTE3K90
MFR.Part #
RNCF0805BTE3K90
JLCPCB Part #
C2501494
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 3.9kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS