WW3FB3R01
Extended
Manufacturer
SEI(Stackpole Elec)
MFR.Part #
WW3FB3R01
JLCPCB Part #
C6002208
Package
Plugin,D4.8xL14.2mm
Description
-55℃~+350℃ 3.01Ω 3W Wirewound Resistor ±1% ±50ppm/℃ Plugin,D4.8xL14.2mm Through Hole Resistors ROHS