WW3FB330R
MFR.Part #
WW3FB330R
JLCPCB Part #
C6002204
Description
-55℃~+350℃ 330Ω 3W Wirewound Resistor ±1% ±20ppm/℃ Plugin,D4.8xL14.2mm Through Hole Resistors ROHS