MG2FT300M
MFR.Part #
MG2FT300M
JLCPCB Part #
C3459555
Description
-55℃~+175℃ 2W 300MΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ Plugin,D5xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS