WW3FB30R1
MFR.Part #
WW3FB30R1
JLCPCB Part #
C7152405
Description
-55℃~+350℃ 30.1Ω 3W Wirewound Resistor ±1% ±20ppm/℃ 插件,D4.8xL14.2mm Through Hole Resistors ROHS