WW3FB332R
MFR.Part #
WW3FB332R
JLCPCB Part #
C6609206
Description
-55℃~+350℃ 332Ω 3W Wirewound Resistor ±1% ±20ppm/℃ Plugin,D4.8xL14.2mm Through Hole Resistors ROHS