WW3FB432R
MFR.Part #
WW3FB432R
JLCPCB Part #
C7117811
Description
-55℃~+350℃ 3W 432Ω Wirewound Resistor ±1% ±20ppm/℃ Plugin,D4.8xL14.2mm Through Hole Resistors ROHS