WW3FB33R2
MFR.Part #
WW3FB33R2
JLCPCB Part #
C7414254
Description
-55℃~+350℃ 33.2Ω 3W Wirewound Resistor ±1% ±20ppm/℃ 插件,D4.8xL14.2mm Through Hole Resistors ROHS