WW3FB1R20
MFR.Part #
WW3FB1R20
JLCPCB Part #
C6002190
Description
-55℃~+350℃ 1.2Ω 3W Wirewound Resistor ±1% ±50ppm/℃ Plugin,D4.8xL14.2mm Through Hole Resistors ROHS