WW3FB22R0
MFR.Part #
WW3FB22R0
JLCPCB Part #
C6002192
Description
-55℃~+350℃ 22Ω 3W Wirewound Resistor ±1% ±20ppm/℃ Plugin,D4.8xL14.2mm Through Hole Resistors ROHS