WW3FB12R0
MFR.Part #
WW3FB12R0
JLCPCB Part #
C6926370
Description
-55℃~+350℃ 12Ω 3W Wirewound Resistor ±1% ±20ppm/℃ 插件,D4.8xL14.2mm Through Hole Resistors ROHS