VM2JB10R0
Extended
Manufacturer
SEI(Stackpole Elec)
MFR.Part #
VM2JB10R0
JLCPCB Part #
C2644874
Package
Plugin,P=5mm
Description
-55℃~+250℃ 10Ω 2W Wirewound Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,P=5mm Through Hole Resistors ROHS