WW3FB1K24
MFR.Part #
WW3FB1K24
JLCPCB Part #
C6609204
Description
-55℃~+350℃ 1.24kΩ 3W Wirewound Resistor ±1% ±20ppm/℃ Plugin,D4.8xL14.2mm Through Hole Resistors ROHS