WW3FB1K74
MFR.Part #
WW3FB1K74
JLCPCB Part #
C7152401
Description
-55℃~+350℃ 1.74kΩ 3W Wirewound Resistor ±1% ±20ppm/℃ 插件,D4.8xL14.2mm Through Hole Resistors ROHS