WW3FB1K50
MFR.Part #
WW3FB1K50
JLCPCB Part #
C6926372
Description
-55℃~+350℃ 1.5kΩ 3W Wirewound Resistor ±1% ±20ppm/℃ 插件,D4.8xL14.2mm Through Hole Resistors ROHS