WW2JT150R
MFR.Part #
WW2JT150R
JLCPCB Part #
C3463411
Description
-55℃~+350℃ 1.5W 150Ω Wirewound Resistor ±20ppm/℃ ±5% 插件,D4xL9.4mm Through Hole Resistors ROHS