WW2FBR500
MFR.Part #
WW2FBR500
JLCPCB Part #
C2646267
Description
-55℃~+350℃ 1.5W 500mΩ Wirewound Resistor ±1% ±90ppm/℃ 插件,D4xL9.4mm Through Hole Resistors ROHS